Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Poslední třetina 19. století, stříbro uvnitř zlacené, hmotnost 59,26 g btto, ryzost 800/000, oválná gravírovaná a gilošovaná, s monogramem na pantovém víčku, rozměr 9,0 x 6,5 x 2,8 cm, opatřeno RU puncovní značkou."